Altarsoft Player

Çoklu Ortam Yürütücüsü
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.4 MB
  • Version 1.21
  • Dil İngilizce
  • Firma AltarSoft
Winamp alternatifi olarak kullanabileceğiniz ve tamamen ücretsiz olan Altarsoft Player yazılımı kolay kullanıma sahip bir çoklu ortam yürütücüsüdür.

Winamp alternatifi olarak kullanabileceğiniz ve tamamen ücretsiz olan Altarsoft Player yazılımı kolay kullanıma sahip bir çoklu ortam yürütücüsüdür.

Küçük boyutlu olmasının yanında kaliteli bir medya oynatma aracı olan Altarsoft Player sayesinde tüm popüler ses ve video dosyalarını oynatabileceğiniz gibi aynı zamanda DVD filmleri de izleyebilirsiniz. Bunun yanında internet bağlantınızı kullanarak program ile radyo dinleyebilir ya da televizyon kanallarını izleyebilirsiniz. 

Program ile AVI, MPG, WMV, FLV, MKV, MOV ve MP4 formatlarındaki videoları izleyebileceğiniz gibi WAV, MP3, OGG, WMA, AAC ve AC3 ses biçimlerindeki müzikleri dinleyebilirsiniz. Ayrıca programda bulunan çeşitli kullanıcı araçlarını kullanarak ses efektleri verebilir, müzik listeleri oluşturabilir ya da diğer medya oynatıcılardaki listelerinizi aktarabilir, ID3 etiketlerini düzenleyebilir ve frekans eşitleyici ile ses dosyalarınızın kalitesini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster
Altarsoft Player indir